top of page

הצהרת נגישות תריסר

אנחנו במסעדת תריסר משקיעים מאמצים רבים על מנת להיות מסוגלים לספק לכל לקוחותינו שירות נעים, מקצועי, מכליל, ונגיש. בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות תשנ"ח-1998 ובהתאם לתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות בישראל (עם התאמות לנגישות שירות), משנת 2013, אנו מנסים לדאוג לכך, שכל השירותים הניתנים במסעדה עצמה וכן באתר האינטרנט שלנו, עומדים בתקנות ומאפשרים גישה מלאה לכל לקוחותינו. אנחנו במסעדת תריסר משקיעים מאמצים רבים על מנת להיות מסוגלים לספק לכל לקוחותינו שירות נעים, מקצועי, מכליל, ונגיש. בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות תשנ"ח-1998 ובהתאם לתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות בישראל (עם התאמות לנגישות שירות), משנת 2013, אנו מנסים לדאוג לכך, שכל השירותים הניתנים במסעדה עצמה וכן באתר האינטרנט שלנו, עומדים בתקנות ומאפשרים גישה מלאה לכל לקוחותינו.

שירות לקוחות נגיש והסדרי נגישות

נושא הנגישות ממש חדש לנו. אנחנו נשתדל לקיים הדרכות להכרת תחום הנגישות כדי ליצור מודעות בקרב העובדים וכדי להקנות כלים מעשיים למתן שירות נגיש.

הזמנת מקום במסעדה - הזמנות ניתן לבצע באמצעות שיחת טלפון או דרך אתר האינטרנט. המענה הקולי הונגש כך, שהמידע מועבר בשפה ברורה וללא מוסיקת רקע.
חניות נכים - יש חניות נכים בחניונים בנמל תל אביב הצמודות למסעדה.

דרכי גישה - יש מעבר נגיש מהשוק למטה למעלית שמובילה ישירות לחלל המסעדה אך יש לציין שהמעלית אינה נגישה למשל לאנשים עיוורים היות ואין בה חיווי קולי ללחיצה על הכפתורים, לפתיחת הדלת ולהגעה לקומה. זאת למרות, שמדובר רק בקומה אחת. על האדם הנעזר במעלית ללחוץ על כפתור בתוך המעלית לחיצה ממושכת עד שהמעלית מגיעה ליעדה – קומת המסעדה. אין סימון על הרצפה לעיוורים ביציאה מהמעלית כדי לכוון אותם למסעדה, למרות שמדובר במרחק קטן.

אם זאת צוות המסעדה ישמח לסייע וללוות אתכם מרגע הגעתכם למתחם ועד הושבתכם בשולחן.

כניסות - הכניסה הראשית למסעדה עם מדרגות אבל ישנה מעלית המובילה ישירות לחלל המרכזי. המעלית אינה נגישה לכולם בשימוש עצמאי.

אזורי המתנה - בחלל הכניסה או בחדר פרטי.

דלפק כניסה / שירות / מודיעין - יש מארח/ת בכניסה שמקבל/ת את האורחים, בצמוד ליציאה מהמעלית.

שירותי נכים - יש, שירותי נכים של שוק הנמל, לא בקומת המסעדה אלא בקומה למטה בצמוד למעלית.

עזרים טכנולוגיים למוגבלויות שמיעה, עזרים טכנולוגיים למוגבלויות ראייה – אין בשלב זה עזרים טכנולוגיים כאלה, צוות המסעדה יהיה זמין וקשוב לצרכים שלכם.

נגישות אתר האינטרנט

אתר אינטרנט נגיש הוא אתר המאפשר לאנשים עם מוגבלות ולאנשים מבוגרים לגלוש באותה רמה של יעילות והנאה ככל הגולשים, כ- 20 עד 25 אחוזים מהאוכלוסייה נתקלים בקשיי שימוש באינטרנט ועשויים להיטיב מתכני אינטרנט נגישים יותר.

מידע על נגישות האתר

אתר זה עומד בדרישות תקנות שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013.

התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמה AA.

האתר תואם לקוראי מסך JAWS ו- NVDA  עבור מחשבים שולחניים ו-  VoiceOver  ו-  TalkBack עבור iOS ו- Android במכשירים ניידים.

האתר מספק מבנה סמנטי לטכנולוגיות מסייעות ותומך בתבנית העיצוב הקונבנציונלית לפעולת מקלדת וטכנולוגיה מסייעת (AT) המוצעת על ידי קבוצת WCAG.  משמעות הדבר היא, שניתן לנווט לפקדים פעילים באמצעות מקש Tab, מקשי Enter ו- Space להפעלתם.

טקסט חלופי מסופק עבור תוכן שאינו טקסט, כגון סמלים ותמונות.

ניגודיות צבעים של טקסט הותאמה להנחיות. עם זאת, אם קיימים נושאי ניגודיות, שמקשים עליכם את הצפייה בתוכן, אנא הודיעו לנו ואנו נסייע לכם בהתאמת התצוגה שלכם באמצעות אפשרויות מערכת ההפעלה של המחשב שלכם.

האתר מבוסס על תבנית של וויקס – פלטפורמה לבניית אתרים. אנו משתדלים לבצע את השינויים הנדרשים ברכיבי התבנית לצורך הנגשתם אך בהחלט יכול להיות, שיהיה רכיב מסוים שלא יהיה נגיש במלואו לכל טכנולוגיה מסייעת. אם נתקלתם בבעיה, אנא הודיעו לנו ואנו נסייע בכל דרך אפשרית.

אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

דרכי פנייה לבקשות והצעות לשיפור בנושא נגישות

אם נתקלתם בבעיה הקשורה להנגשת המסעדה, האתר או כל שירות הקשור במסעדה, נשמח שתצרו קשר ואנו נעשה כל מאמץ למצוא עבורכם פתרון מתאים ולטפל בתקלה בהקדם ככל האפשר.

פרטי רכזת הנגישות שלנו

שם מלא: מורן פטאל

טלפון: 054-7733833

דואר אלקטרוני: moranf@avrech.net

וואטסאפ: 054-6558767

סמס: 054-6558767

תאריך עדכון אחרון של הצהרת הנגישות:  10/08/2023

bottom of page